Novinky

Zatím máme jen pár fotek, níže je uveden odkaz. Kdyby někdo měl nějaká fota a chtěl by se podělit s ostatními, nechť nám je zašle na m.spalek@c-box.cz, aby jsme je zveřejnili.

Děkujeme všem účastníkům letošní Františkovy bludičky, kteří se zúčastnili i přes nepříznivé počasí. Taktéž děkujeme všem sponzorům, hlavně městu Františkovy Lázně, které naší akci podpořilo grantem.  Dále děkujeme všem, kteří nám s konáním akce pomohli, včetně restaurace v Autokempu Amerika. Výsledky byly vloženy, letošní mapu si můžete stáhnout a své postupy si můžete porovnat s ostatními a nahrát na https://play-map.com/event.php?id=259

Chceme se omluvit všem, kteří měli problém dohledat některé kontroly, hlavně kontrolu č. 53. Snad to nezkazilo dojem z celé akce a zachováte nám přízeň i pro další ročníky.

V kategorii DD zvítězil tým Rychlokvašky, Dagmar Březinová a Karla Jáglová 669 b., v kategorii MD zvítězil tým CK TEAM BIKE Březová, Kateřina Lacinová, Jiří Svoboda 958 b., v kategorii MD+ zvítězil tým Skialp, Iva Macholdová, Oldřich Novák 782 b., v kategorii MM zvítězil tým Banáni z Podhájí, Petr Svoboda a Jiří Podhajský 978 b., kteří se stali i celkovými vítězi, když Petr Svoboda obhájil loňské vítězství, letos však s jiným parťákem. V kategorii nadějí zvítězil tým Forstíci, Filip Forst a Kristýna Forstová 238 b. Celkem se zúčastnilo 37 dvojic.

Těšíme se na Vás při dalším ročníku v roce 2019.

Zde se nechá stáhnout letošní mapa

Výsledky byly vloženy

Startovní listina

Byly zveřejněny pokyny

Dnes 19.6.2018 byly zveřejněny pokyny pro pořádání akce.

Už se na Vás moc těšíme a doufáme, že se Vám bude u nás líbit.

Jdeme do finále s přípravou

15.6.2018

Dnes jsem vyzvedl medaile, diplomy, vytištěné mapy a tiskneme kartičky a ceny pro nejlepší již také připraveny.  Po vyhlášení výsledků proběhne opět i tombola, takže se mohou těšit na nějakou tu cenu i ti co nebudou na bedně. Někteří úspěšní borci možná opět věnují svou výhru z tomboly pro ostatní.

Srdečně zveme všechny opozdilce, aby se ještě přihlásili. Je pro Vás připraveno 31 kontrol v krásné přírodě v okolí Františkových Lázní a Aše při západní hranici.

Za pořadatel Míra a Mirka

15.6.2018

Počasí je objednané

10.6.2018

Přihlášování prodlouženo

Prodlužujeme přihlašování za základní startovné 400,- Kč do 14.6.2018, dále je možnost přihlášení přes internet až do 20.6.2018 za zvýšené startovné ve výši 500,- Kč, po tomto datu je možno se přihlásit na email m.spalek@c-box.cz nebo SMS na tel. č. 602 287 615 s platbou startovného ve výši 500,- Kč hotově na místě startu při registraci, Potvrdíme zpět, že pro tyto opozdilce máme připravené mapy. Možnost přihlášení na místě je s rizikem, že pro Vás nebudeme mít již mapy.

Půjčování mapníků

Zajistili jsme pro náš závod  zapůjčení 15 mapníků Autopilot od Ramacha. Kdo si bude chtít mapník zapůjčit, prosíme o zamluvení na emailu m.spalek@c-box.cz (půjčovné 80,- Kč).  Při registraci budou zapůjčeny mapníky, které budou ještě volné (kdo dřív přijde bude mít na závod zapůjčen mapník - půjčovné 100,- Kč). Pro montáž mapníků si nechte dostatečný časový prostor před závodem.

23.5.2018

Františkova bludička má svůj plakát, který je možno šířit mezi známé a zájemce o tuto aktivitu.

17.5.2018

Kontroly vybrány, projety a mapa připravena. Na níže uvedeném odkaze je pár fotek z projíždění trasy, možná tam jsou i některá místa, kde budou umístěny kontroly.

Do propozic byla přidána kategorie pro příchozí s časovým limitem 3 hodiny, která je určena pro ty, co si chtějí tuto aktivitu vyzkoušet.

Časy startu jednotlivých dvojic popř. jednotlivců budou losovány a startovní listina bude vyvěšena den před startem akce.