Novinky 
 

Letošní "uvařená" Bludička 

Letošní "uvařená" Bludička, jak píše Zdeněk Brůna na stránkách Ztracených kobylek,  je za námi. 

Děkujeme všem účastníkům za účast a za bezproblémový průběh. Omlouváme se za chybky ve výsledcích, hlavně v kat. MD a potom byl ještě posun na bedně v kategorii MM+. Doufáme, že nám zachováte přízeň i příští rok a opět se sejdeme v Žírovicích v červnu 2022.

Výsledky jsou na svých místech. Snad je již vše správně.

Své postupy si můžete nahrát v aplikaci Play-map, zde se můžete kouknout,  jak jely i ostatní týmy.

Do fotogalerie přidáme pořízené fografie. Kdyby měl někdo nějaké fotky, může mi je poslat, aby se na ně mohli podívat i ostatní. 

Speciální cena na zítra

Získali jsme speciální sponzorský dar...originál obrazu od Žírovické malířky...takže zítra bude speciální cena...na rozpravě více 🤣

18.6.2021

Všechny kontroly jsou na svých místech, najel jsem dnes 92 km a osadil 25 kontrol, už vím jak vám zítra bude.

17.6.2021

Byla přidána startovní listina a pokyny k Bludičce, pečlivě nastudujte. 

Já zítra budu rozvážet kontroly, takže pokud někdo bude mít nějaký dotaz, buďte trpěliví budu občas nedostupný a telefon vám třeba nevezmu. Až budu mít čas tak se vám ozvu zpět. Těšíme se na vás.

9.6.2021

Na letošní Bludičce bude opět RaMach půjčovat mapníky Autopilot, není třeba si je zamlouvat dopředu. Jen přijeďte s časovou rezervou, aby je stihl všem zájemcům namontovat před jejich startem.

Mapu máme připravenou, můžete se těšit na 30 kontrol na mapě 1:40 000.

Na Rajče jsme dali pár fotek z projíždění terénu.

1.6.2021

Prodlužejeme možnost přihlášení za základní startovné ve výši 400,- Kč za tým, a to do 16. června 2021, potom již pouze přihlášky na místě za zvýšené startovné ve výši 500,- Kč za tým. 

15.4.2021

Prvních padesát přihlášených týmů obdrží suvenýr v podobě 2 ks půllitrových kelímků NICKNACK s klipem a s logem závodu (František). K dnešnímu dni evidujeme 11 přihlášených týmů. Tak neváhejte, ať se na Vás dostane. 

Již mám vybraný prostor a zahájili jsme jeho projíždění, aby jsme Vám mohli mapu hlavně okolo umístěných kontrol revidovat. Letos pojedete na severovýchod od Žírovic (směr Plesná, Luby). Těšíme se na Vás. Míra a Mirka 

13.1.2021 bylo spuštěna možnost přihlašování.

Už máme termín pro letošní ročník 19. června 2021 opět se startem a cílem v Žírovicích.

Přečtěte si článek od Hvězdáře na SHOCartLize.

Fotky z letošního ročníku

Na rajčeti jsme vytvořili fotoalbum z letošního ročníku, pokud někdo má ještě nějaké fotky tak je pošlete, ať se na ně mohou podívat i ostatní. Děkujeme.

Letošní ročník je za námi

Děkujeme všem zúčastněným za pohodový průběh letošního ročníku, dále děkujeme místnímu Spolku přátel Žírovic za zajištění občerstvení, podporu a pomoc při pořádání. Taktéž děkujeme stavební společnosti ColorMax, s.r.o., za poskytnutí mobilních toalet.

Těšíme se na další ročník v Žírovicích.

Výsledky jsou již na svém místě. Kdyby měl ještě někdo reklamaci, dejte vědět do zítřka, potom je odešlu Sašovi k zápočtu do Shocartligy.

Play-map je připraven, admin tam ještě nahraje výsledky, aby jste mohli vkládat svoje postupy.

Ztráty a nálezy - bifokální brýle Gebol +1,5 d. a cyklokomp. VELOMANN


Změna místa pro parkování

Pozor změna místa pro parkování !!!